O nas

Nasz sukces to nie tylko jakość pracy naszego zespołu. Wszystko zależy od postawy, uczciwości i sposobu, w jaki traktujemy naszych klientów.

Koncentracja

Pracujemy zawsze na 100%. Dokładamy starań, aby wyniki naszych działań były jak najlepsze. Niestrudzenie szukamy rozwiązań, które pozwolą nam osiągnąć zamierzony cel.

Pasja

Lubimy naszą pracę – to pozwala nam realizować każdy projekt z nową energią i pełnym zaangażowaniem.

Zrozumienie

Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, ale też uważnie słuchamy, aby zrozumieć potrzeby Twoje i Twojej organizacji.

Praca zespołowa

Razem z Tobą pracujemy na sukces Twojego projektu. Myśl o nas jak  dodatkowych członkach Twojego zespołu, posiadających wszystkie potrzebne umiejętności.

Wszechstronność

Doświadczenie zdobywaliśmy modelując, projektując, zarządzając i szkoląc, dzięki czemu swobodnie poruszamy się w świecie narzędzi IT do projektowania i obsługi modeli BIM, platform CDE… To nasza codzienność.

Planowanie

Zmiany nie następują z dnia na dzień i często wymagają zaangażowania wszystkich obszarów firmy. Potrzebne są nowe procesy, procedury, systemy, których wdrożenie wymaga czasu, wiedzy i nakładów finansowych. Razem ustalimy plan działania, który pozwoli Ci osiągnąć zamierzony cel.

Zespół

Poznaj nas
Maciej Dejer

mgr inż. Maciej Dejer

Prezes Zarządu, Manager BIM, Trener

Absolwent Politechniki Częstochowskiej, inżynier budownictwa ze smykałką do technologii IT. Od ponad 15 lat wykorzystuje w pracy metodykę BIM (najpierw w zleceniach na rynki USA i Kanady, a od 2011 roku w Polsce). W M.A.D. Engineers oprócz prowadzenia firmy zajmuje się zarządzaniem procesami BIM oraz szkoleniem przyszłych specjalistów. Orędownik stosowania idei Open BIM w każdej możliwej sytuacji, angażuje się także w propagowanie metodyki BIM (m.in. poprzez aktywną działalność w BIM Klastrze).

Prywatnie miłośnik seriali oraz filmów sensacyjnych i superbohaterskich, utalentowany kucharz potrafiący zawsze wyczarować coś z niczego. Stres wynikający z tempa pracy rozładowuje tańcząc hip-hop i street dance.

Andrzej Inglot

mgr inż. Andrzej Inglot

Członek Zarządu, Koordynator BIM, specjalista Tekla Structures

Inżynier budownictwa, absolwent Politechniki Krakowskiej. W 2005 roku rozpoczął przygodę z metodyką BIM przy realizacji projektów dla firm z USA i Kanady, a od 2011 roku wykorzystuje zdobyte doświadczenie w Polsce. W M.A.D. Engineers wspiera prezesa w prowadzeniu firmy kierując sprawami administracyjnymi i finansami, a razie potrzeby sprawdza modele i tworzy konstrukcje w Tekli Structures.

W życiu prywatnym zapalony czytelnik książek o szerokim spektrum tematyki (od science-fiction, przez kryminały, po biografie znanych osób). Lubi podróże, w szczególności szybkie, budżetowe wycieczki do interesujących miejsc.

Karolina Wróbel

mgr inż. Karolina Wróbel

Manager BIM, Koordynator BIM, Trener

Absolwentka budownictwa na Politechnice Świętokrzyskiej i Krakowskiej. W 2013 roku związała się z M.A.D. Engineers i metodyką BIM. Dzięki przejściu wszystkich stopni „wtajemniczenia” bez trudu szkoli, modeluje, koordynuje i zarządza zakresem BIM na każdym etapie realizacji inwestycji. Spośród wszystkich zadań szczególnie lubi wyzwania związane z tworzeniem wymogów przetargowych BIM.

Prywatnie zapalony planszówkowicz ze sporą i stale rosnącą kolekcją gier. W przerwach pomiędzy kolejnymi partiami układa puzzle i zgłębia zagadki wszechświata. Czasem – wracając do czasów szkoły plastycznej realizuje własne mini-projekty, których efekty mają być przede wszystkim praktyczne. Ma alergię na ludzką bezmyślność (choć – jak twierdzi – lekarz nie chce jej potwierdzić).

Joanna Karkoszka-Kleszcz

mgr inż. Joanna Karkoszka-Kleszcz

Manager BIM, Koordynator BIM

Absolwentka Politechniki Krakowskiej i Rzeszowskiej – inżynier budownictwa. Od ponad 5 lat zajmuje się w M.A.D. Engineers realizacją projektów zgodnie z zasadami metodyki BIM. Specjalizuje się we współpracy z Zespołami Projektowymi i Generalnymi Wykonawcami – to dla nich zarządza, koordynuje i doradza im w kwestii BIM. A dzięki zdobytemu doświadczeniu tworzy najlepsze BEP-y w firmie.

Prywatnie wieloletnia wegetarianka, amatorka dobrego wina oraz spotkań z przyjaciółmi. Miłośniczka podróży, natury i zwierząt (ale nie tych na talerzu). Mama czworonożnego schroniskowego Bezu oraz szczęśliwa żona jednego męża. Aktywna obywatelka angażująca się w sprawy lokalne i krajowe.

Sylwia Trybek

mgr inż. Sylwia Trybek

Manager BIM, Koordynator BIM

Inżynier budownictwa – absolwentka Politechniki Krakowskiej. Pracę w M.A.D. Engineers rozpoczęła w 2016 roku. W firmie zajmuje się pełnym zakresem zastosowania metodyki BIM – zarządzaniem informacją, koordynacją branż oraz tworzeniem wymogów dla inwestorów. Specjalistka CDE w zakresie administrowania i obsługi platformy – żaden BPMN nie jest jej straszny, a wiedzę o metadanych, uprawnieniach i obiegach dokumentów ma w małym palcu.

Prywatnie miłośniczka kina, a w szczególności francuskiej Nowej Fali oraz kina azjatyckiego. Amatorka pieszych wycieczek oraz biegania. Po godzinach relaksuje się przy interesującej lekturze i dźwiękach muzyki alternatywnej.

Narzędzia z jakimi pracujemy